CENNÍK UBYTOVANIA

Storno poplatky:

22 dní pred nástupom na pobyt bez storno poplatkov
21 dní – 14 dní 30% z ceny pobytu
14 dní – 7 dní 50 % z ceny pobytu
7 dní – 3 dni 80 % z ceny pobytu
3 dni – 0 dní (deň nástupu) 100% z ceny pobytu

*Ceny pre cestovné kancelárie a cestovné agentúry zašleme mailom po vzájomnej dohode.

UBYTOVANIE V HOTELI PLEJSY

Tento kraj svojim čarom splní očakávania a priania aj najnáročnejšiemu návštevníkovi v ktoromkoľvek ročnom období. Dokáže byť chladnou zimnou krajinou a rajom lyžiarov a vzápätí sa zmení na dojímavú arénu rozmanitých farieb a vôní. Pri prechádzkach historickými zákutiami blízkeho okolia sa pokocháte krásou Spiša, Spišského podhradia, Spišského hradu a zároveň načerpáte nové sily, či strávite chvíle oddychu.

Moderná kongresová miestnosť s technickým vybavením a kapacitou 150 miest v divadelnom sedení alebo salónik s kapacitou do 30 miest ponúka široké možnosti organizovania kongresov, školení, seminárov a iných spoločenských

Prekrásnu prírodnú scenériu Spišského kraja úžasne dopĺňa tento hotel s celkovou ubytovacou kapacitou 186 lôžok, a to nielen architektonicky, ale aj svojimi profesionálnymi službami a individuálnym prístupom ku každému hosťovi. Vaše chute bude rozmaznávať náš šéfkuchár fantastickou domácou kuchyňou. Pôžitok Vám zaručí Plejsy SPA & Paradise – vnútorný komplex zameraný na regeneráciu a načerpanie nových síl – vnútorný bazén, whirlpool, fínska, parná, bylinková a infra sauna, tepidárium. Ste radšej za aktívny oddych? Nech sa páči! Príďte si zahrať bowling, biliard a tenis.Vaše ratolesti a naši najmenší VIP hostia nájdu útočisko v detskom kútiku a ihrisku plnom zábavy.

IMG_3647

IZBA ŠTANDARD

Klasická dvojlôžková izba s manželskou posteľou a s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovým kútom , sat tv, niektoré izbičky majú balkón.

IMG_6894

IZBA ŠTANDARD 2+1

Klasická dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami ( ktoré sa dajú spojiť ) a s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, sprchovým kútom , sat tv, niektoré izbičky majú balkón.

rodinny

Rodinný apartmán

Rodinný apartmán mezonetového typu je najideálnejšou izbou pre rodinku s deťmi/ratolesťami. Je to pekná, priestranná rodinná izba, kde 1 spálňa je súčasťou obývacej izby a ďalšia spálňa nachádza sa na poschodí, prípadne v spodnej časti je obývacia izba a na poschodí sú 2 spálne prechodné dverami.

IMG_3734

Apartmán DELUXE

V apartmánoch De LUXE nachádza sa spálňa s obývacou izbou, ktoré sú prechodné, kuchynský kút, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, WC.

IMG_3704

APARTMÁN EXCLUSIVE

Apartmán Exclusive **** štandardu disponuje 2 spálňami, 1 obývačkou ( možnosť prísteliek na gauči ), kuchynským kútom, vaňou, sprchovacím kútom, sociálnym zariadením. Apartmán má 2 spálne, obývacia izbu, kuchynský kút, kúpeľňu s vaňou a WC. Niektoré apartmány majú izby prechodné, niektoré oddelené dverami. Vhodné pre rodinky s deťmi.

Start typing and press Enter to search